USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeler arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında Edirne istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2İzmir-Çeşme Otoyolunun 2-6.km.leri arasında (Karaburun -Zeytinler arası) ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer bölümden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Ankara Çevre Otoyolunun Ayaş Kavşağında bulunan Ayaş Köprüsünün Eskişehir yönü katılım kolu, genleşme derzi yenileme çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım alternatif güzergahlardan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Ankara-Kırıkkale yolunun 10-12.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
7Alaca-Zile yolunun 5-12.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Trabzon Rize yolu 43. km. de bulunan Çamburnu tünelinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemi bakım onarım onarım çalışması nedeniyle 10.10.2022 günü, 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.
9Söğüt-Seydikemer Yolunun 0-59 kmleri arasında sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
10Ezine-Küçükkuyu yolunun 43-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Çanakkale Küçükkuyu yönü trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer kesimden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski GÜnler
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu