USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Gaziantep’e MRF İmzası

Irak’ta üst segment konut projeleri başarı grafiğini zirveye taşıyan MRF Group, Zeugma Konutları ile Gaziantep’te de ciddi bir projeye imza atıyor.

Gaziantep’e MRF İmzası
29-03-2022 12:51
29-03-2022 12:53
Google News

Genç ve dinamik kadrosuyla Ortadoğu ülkeleri ve Türkiye’de lokal projeler ile hastane, konut ve ticari alanlarda örnek projelere imza atan MRF Group, Gaziantep’te Liv Hospital ve MRF 17’den sonra Zeugma konutları ile Karşıya bölgesi ve ipek yolunun çehresini değiştirmeye start verdi.

Mesleki sorumluluk ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan MRF Group Yönetim Kurulu Başkanı Maruf Yeşilmen, müşterilere kaliteli inşaat hizmeti ve rekabetçi fiyat skalası ile hizmet verdiklerini anlattı. Irakın Erbil ve Duhok kentlerindeki önemli projelerin devam ettiğini belirten Maruf Yeşilmen, “Mükemmellik her zaman yapım aşamasındadır. MRF Holding, Kısa zamanda genç ve dinamik kadrosu ile birçok projeye imza atan MRF Group projelerini ve kendini sürekli yenilemektedir. Kuzey Irak’ta güçlü şirketlerin başında gelen MRF Group projelerine Erbil merkez olmak üzere tüm Irak'ta sürdürmektedir. MRF Holding, mühendislik, mimarlık ve şehir planlama projesi ile ön plana çıkarken, güçlü mühendislik kadrosu ile her sene projelerine yenilerini katmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Gaziantep’te de tamamladığımız projelerin yanı sıra devam eden projelerimiz de var. 13 blok 409 daireden oluşan Karşıyaka’nın ve İpek Yolu’nun siluetini değiştirecek projemize de Şehitkamil Belediyesi ile birlikte start verdik. Zeugma konutlarının tanıtımını üst düzey katılımcılarla birlikte yaparken lansmanda projenin örnek dairesi büyük beğeni topladı. Projelerimizin tamamında birlikte çalıştığımız kişi ve kurumların memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu aşamada Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibiyle uyum içinde başladığımız Zeugma konutları projesinin hızlı ve kaliteli bir şekilde bitirilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Geçmiş yıllarda ahırlar bölgesi olarak bilinen ve mağaraların bulunduğu Seyrantepe bölgesini nasıl kısa sürede değiştirerek dünya markası Liv Hospital ve MRF 17 projesi ile yaşam alanı ve sağlık üssüne çevirdiysek, İpekyolunu da kaliteli bir yapılaşma ile modern görünüme kavuşturacağız.

Referans inşaatlarımız ve çalışmalarımız ile Gaziantep halkının MRF Group’a olan güveni bizleri oldukça memnun etti. Geleceğin büyüklerine içinde keyifle yaşayacakları alanlar bırakmak adına projemize destek olan kurum ve kişilere teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
12-19 Ağustos 2021
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski GÜnler